Domovská stránka > Odkazy VSCW > PR Interiér Sargánek a Skácel

Interiér Sargánek a Skácel

Bytový architekt Sargánek a Skácel se zabývá výrobou kvalitního nábytku a kompletní realizací interiérů, a to jak bytových tak i nebytových, tzn. komerčních objektů. Proč si vybrat právě tuto společnost?

Návrh a realizace interiéru je dle Vašich představ, je možné využít rad a tipů bytového designéra či architekta, realizovat lze projekty po celé České republice s pomocí využití 3D návrhů interiéru a nejnovějších materiálů a kvalitních a spolehlivých spotřebičů. Zároveň je specialistou na kuchyně na míru, a to jak luxusní, moderní, rustikální, tak i retro kuchyně. Při realizaci interiérů je investováno a využíváno do nejnovějších technologií, díky kterým je výsledný nábytek kvalitně a přesně vyroben. Pro náročnější klienty je možné vyrobit i nábytek pro nejnáročnější z Vás. Přitom je dbáno na špičkovou kvalitu.

Cílem je vytvoření takového návrhu, se kterým budou obě strany maximálně spokojené a prioritou firmy je dosáhnout sladěného interiéru dle požadavků zákazníka, především jeho finančních možností tak, aby byl co maximálně spokojen.
Aktuality
Žádné články nejsou k dispozici.
© 2011  |  Karásek a syn  |  Manětínská 29, 323 00 Plzeň, Czech Republic  |  +420 602 934 841 |  karasekasyn@seznam.cz

Webdesign od Animato.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.