Topenářské práce
V dnešní době je možno pro rozvody topení použít velký výběr druhů potrubí, tvarovek, ventilů, kohoutů, radiátorů, kotlů, včetně regulací a zásobníků TUV. Nabídka odpovídá přáním a finančním možnostem zákazníka. Proto je nezbytné před jakýmkoliv projektem a určením ceny promyslet a navrhnout optimální možnosti a odpovídající materiály.

Pro montáž topení používáme převážně materiály firmy Rehau - důvodem je kvalita a rychlost montáže. Veškerý sortiment tvarovek je v nerezové oceli spojován lisovanými kroužky. Pro tuto montáž jsou určení pracovníci proškoleni s certifikací přímo firmou Rehau.

Potrubí se používá převážně k podlahovému vytápění a rozvodům napojení topných těles z podlahy. Pro rozvod potrubí vedeného po stěnách nejčastěji používáme měděné trubky vedené v příchytkách a objímkách spojované pájením nebo lisováním. Méně je v dnešní době používán rozvod ze železných trubek spojovaných svařováním nebo závity.
Karásek a syn, Manětínská 29, 323 00 Plzeň, Czech Republic
+420 602 934 84, karasekasyn@seznam.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.