Domovská stránka > Odkazy VSCW > PR Tryskací technika se společnosti Wista s.r.o. již od roku 1994

PR Tryskací technika se společnosti Wista s.r.o. již od roku 1994

Tryskací stroje, tryskací technika a vše, co je s tímto oborem spojeno, to je hlavní činností společnosti Wista. Firma dodává na trh tryskací zařízení, stroje, příslušenství, ale zároveň i veškeré související služby. Kromě dodávek tryskacího příslušenství a abrazivního materiálu poskytuje také poradenství v oblasti tryskací techniky a tryskání.
Jedná se o obor, kterému se věnuje společnost Wista s.r.o., dodávající na trh tryskací zařízení, stroje, příslušenství, ale také různé služby, jako jsou návrhy, zpracování dokumentace a odborné poradenství v oblasti tryskací techniky a tryskání samotného.
Touto činností se firma zabývá již od svého vzniku v r. 1994 a o deset let později zahájila prodej tryskacího zařízení s metacími koly.
Součástí služeb je samozřejmě i servis tryskacích strojů a zařízení. Samozřejmostí je zajištění servisu při vyskytnutém problému na tryskacím zařízení v co nejkratším termínu. Po dohodě je možný i servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám v technologickém toku metalizace.
Aktuality
Žádné články nejsou k dispozici.
© 2011  |  Karásek a syn  |  Manětínská 29, 323 00 Plzeň, Czech Republic  |  +420 602 934 841 |  karasekasyn@seznam.cz

Webdesign od Animato.cz
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.